Arlindi mposhtë për 26 sekonda indianin në oktogonin e Abu Dhabi

26 sekonda! Kaq ka rezistuar në ringun e oktogonit indiani Mohit Aggarwal ndaj kosovarit Arlind Berisha…

ZYRTARE | Pas 3 vitesh, rikthehet SuperMario. Treni i fundit italian, por risia quhet “Pedro”

Mario Balotelli kishte shpresuar gjithmonë! Dhe nuk e kishte fshehur asnjëherë, dëshmi për këtë janë deklaratat…

Adriano përfshihet në një skandal në Rio de Janeiro – i konfiskohet makina

Një nga talentët më të mëdhenj të futbollit dikur, Adriano, është përfshirë së fundmi në një…

Inzaghi pret dhuraten nga Marotta, por do te vije ndoshta vetem ne qershor…

Emri i Filip Kosticit mbetet ai në krye të preferencave të Interit për të përforcuar krahun…

Mundi kancerin dhe u rikthye për të luajtur: u përshëndet me një nderim emocionues!

Ju jeni 25 vjeç, jeni në kulmin e energjisë dhe jetës suaj, jeni një element kryesor…

Luis Enrique në listën e dëshirave të Manchester United

Manchester United vazhdon të jetë në kërkim të një emri për postin e kryetrajnerit. United ka…

VIDEO | Dikur vishte fanelën e Bayern, sot 47 vjeç trondit rrjetet sociale me ushtrimet e tij

“José Roberto da Silva Júnior, i njohur si Zé Roberto (Ipiranga, 6 korrik 1974), është një…

Sinqeriteti i Chiellinit bën xhiron e rrjeteve sociale: “Shiko sa i shëmtuar jam por…”

Leonardo Bonucci dhe Giorgio Chiellini ishin të ftuar të Muschio Selvaggio, podkasti i drejtuar nga këngëtari…

E KRYER | Milani siguron Vlahovicin e ri nga Serbia! Drejtuesit nxituan sepse…

Kontakte të reja në mëngjes mes Milanit, Crvena Zvezda dhe agjentëve të Marko Lazetic, qendërsulmuesi i…

Papa ‘bekon’ Messin, i dërgon fanellën me autograf

Se sa i madh është Lionel Messi, flet edhe fakti që Papa Francesco i dërgoi së…

close