Vendim i papritur nga Mancini, rikthen Balotellin në Kombëtaren e Italisë

Mario Balotelli është ftuar zyrtarisht nga Roberto Mancini për t’u rikthyer në skuadrën e Italisë. Sulmuesi,…

Mourinho tregohet serioz për Xhakën, kjo është strategjia e tij

Strategjia bindëse e Mourinhos në transfere, tani synim kryesor për të është Xhaka. Jose Mourinho ka…

NUK KA KTHIM MBRAPA | Bayern Munich humbet titullarin tjetër me 0 si Alaba. E pret Barcelona?

Një vit pas David Alaba, Bayern do të humbasë një tjetër titullar të mbrojtjes pa fituar…

Nga Anglia: Kontakte mes Paratici dhe agjentit për futbollistin e Juventusit

Portali “football.london” rikthehet për të folur mbi interesimin e Tottenham për Weston McKennie, lojtarin e Juventusit.…

Enrique gati ta marr drejtimin e Manchester Unitedit

Enrique kandidat serioz së bashku me Pochettinon për postin e trajnerit të Unitedit. Luis Enrique ndodhet…

Mjekët e Milanit jepin lajmin e mirë për Ibrahimovicin pas lëndimit

Përditësohet gjendja e Ibrahimovict, pas lëndimit të pësuar në derbi. Sipas Sky Sport Italia, Zlatan Ibrahimovic…

Wenger kritikon strategjinë e PSG-së për të bindur Mbappe: Koha po punon kundër…

Arsène Wenger, ish-trajneri i Arsenalit dhe zëri i autorizuar në futbollin francez, u pyet në “Canal…

San Siro si fushë patatesh, nisin punimet për ta sjellë në vete për derbin e 6 shkurtit (FOTO)

“Mos u shqetësoni, jemi gati të fillojmë me punën e zëvendësimit dhe riqepjes së fushës. Derbi…

Gerard Pique; çfarë koleksioni i makinave luksoze! Ja dhurata e shtrenjtë për Shakira

Gerard Pique, i çmendur pas makinave! Mbrojtësi i Barcelonës është një adhurues i vërtetë i katërrrotakëve…

Sot ditë pushimi, por ylli i Milanit del në palestër! Objektivi? Rikuperimi për derbin e 6 shkurtit (VIDEO)

“Nuk e di nëse do të jetë për derbi, vështirë të them po”… Stefano Pioli preu…

close