Barcelona dëshiron transferimin e Tagliafico, para fundit të merkatos së janarit

Barcelona janë të vendosur që të transferojnë një mbrojtës të krahut të majtë, para se merkatoja …

Sule ka vendosur të largohet nga Bayerni, Barcelona tenton të shfrytëzojë situatën

Niklas Sule do të largohet nga skuadra e Barcelonës. Skuadra e Bayern Munich me shumë gjasë…

Xavi gjen mënyrën – Barcelona e do Donnarumman në merkaton e verës

Barcelona raportohet se janë të interesuar në shërbimet e portierit të Paris Saint Germain, Gianluigi Donnarumma.…

Formacionet zyrtare: Alaves – Barcelona

Barcelona luan në udhëtim kundër skuadrës së Alaves, në kërkim të rrugës së rikthimit tek fitorja,…

Kontrata në pikëpyetje, Dembele nuk del në stërvitje – thotë se është i ftohur

Ousmane Dembele duket se ka konfirmuar sot çarjen mes tij dhe skuadrës së Barcelonës. Dembele dhe…

‘Tona të zezat’ – Real Madrid luan baras me Elche, lëndohet Karim Benzema

Një pasdite aspak e mirë për Real Madrid në ‘Santiago Bernabeu’, ku ‘Los Blancos’ lëshuan dy…

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Elche

Real luan në shtëpi, në kërkim të tri pikëve që do të mbanin diferencën në krye…

Benzema: Ai që kritikon Messin nuk di asgjë rreth futbollit

Karim Benzema ka dhënë disa komente lidhur me Lionel Messi, dikur rivalin e tij më të…

Depay mungon edhe këtë javë për Barcën, Pedri stërvitet normalisht

Barcelona do të jetë pa shërbimet e Memphis Depay edhe këtë javë. Katalanët, pas eliminimit nga…

E ofendoi gjyqtarin, ja me sa ndeshje shtesë dënohet Marcelo

Mbrojtësi i majtë i Real Madridit, Marcelo do të dënohet pas fjalëve të drejtuara ndaj gjyqtarit.…

close