Joshua i nervozuar mohon raportimet se do të hap rrugë për duelin Fury-Usyk

Raportimet se Anthony Joshua ka hapur rrugë për duelin mes Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk i…

Arlind Berisha e nis për mrekulli Kampionatin Botëror – fitore për 26 sekonda

Arlind Berisha e ka nisur shumë mirë aventurën në Kampionatin Botëror. Luftëtari kosovar po garon në…

Anthony Joshua i gatshëm të hap rrugë për duelin Fury-Usyk – kjo është shuma e parave që do t’i fitojë

Ish-kampioni i peshave të rënda në boks, Anthony Joshua është gati të heq dorë nga revanshi…

close