Negociata mes Man Utd dhe Sevilla – pritet kalimi i Martial në La Liga

Anthony Martial me shumë gjasë do të largohet nga Manchester United. Ylli francez ka qenë në…

Manchester City shumë afër mbylljes së marrëveshjes me Julian Alvarez

Skuadra e Manchester City është afër finalizimit të një tjetër transferimi tejet interesant. Raportime të ESPN…

Wijnaldum te Tottenham, Ndombele te PSG – pritet shkëmbimi

PSG dhe Tottenham janë gati të përfshihen në një marrëveshje shkëmbimi në merkaton e janarit. Sipas…

Chelsea fiton më lehtë sesa pritej ndaj Tottenham – gara për top katërshe edhe më interesante

Chelsea ka marrë një fitore pa telashe ndaj Tottenham Hotspur. Derbi i Londrës i ka takuar…

Super-Ziyech: Chelsea në epërsi me një gol që mund të kandidojë për ‘Puskas’

Chelsea ka kaluar në epërsi ndaj Tottenham. Është zhbllokuar  rezultati në ndeshjen Chelsea – Tottenham, me…

E frikshme: Lojtari i Tottenham përplas kokën në reklama, alarmohet stafi mjekësor

Një skenë e frikshme ka ndodhur në ndeshjen mes Chelsea dhe Tottenham. Në derbin e Londrës…

Eriksen pranë rikthimit në Premier League – pritet marrëveshja me Brentford

Christian Eriksen është afër rikthimit në Premier League. Muaj pasi u largua nga fushat e blerta…

Atletico Madrid vihet pas Marcos Alonso të Chelsea

Chelsea mund të humb edhe një mbrojtës të majtë, pasi Atletico Madrid është duke monitoruar një…

Liverpool vuan në fitoren ndaj Crystal Palace, Arsenal luan baras me Burnley

Liverpool ka marrë një fitore mjaft të mundimshme ndaj Crystal Palace, ndonëse rezultati flet të kundërtën.…

Formacionet zyrtare: Chelsea – Tottenham

Në Londër luhet kryendeshja e javës në Premier League, mes Chelsea dhe Tottenham, shkruan lajmi.net. ‘Blutë’…

close