UEFA paralajmëron Realin dhe Chelsean: Lojtarët e pavaksinuar nuk luajnë në Francë

Shkaku i rasteve të shumta me COVID-19 te disa skuadra, që është duke shtyrë edhe ndeshjet…

18 vite nga debutimi i Ronaldos në Ligën e Kampionëve, ja të gjitha rekordet e tij në këtë kompeticion

Më 1 tetor të vitit 2003 sulmuesi debutoi në kompeticionin më të madh për klube. Si…

Rio Ferdinand: Bayerni favorit të fitojë Ligën e Kampionëve

Ish-futbollisti i Man Utd ka zbuluar ekipin favorit për të triumfuar në kompeticionin më të madh…

Barcelona me rekord të zi në Ligën e Kampionëve këtë edicion

Gjiganti spanjoll si rrallë herë e ka nisur shumë keq sezonin në Ligën e Kampionëve. Barcelona…

Barcelona vendos rekordin e tmerrshëm në Ligën e Kampionëve

Barcelona ka vendosur një rekord të papëlqyer në humbjen ndaj Benficës. Katalunasit e kanë nisur këtë…

Ronaldo flet pas golit të vonshëm: Erdha këtu për të bërë historinë

Sulmuesi Cristiano Ronaldo tregoi dëshirën për të bërë historinë me Manchester Unitedin, pas fitores 2 –…

Përfundon xhiroja e dytë në Ligën e Kampionëve, kjo është renditja tabelare

Edhe këtë mesjavë kanë vazhduar emocionet e kompeticionit më të madh në nivel klubesh. 16 ndeshje…

Busquets mbron Koeman pas humbjes turpëruese ndaj Benfikës : Të gjithë jemi përgjegjës për këtë situatë

Barcelona ka vazhduar me formë të dobët. Barcelona sonte pësoi humbje nga Benfika me rezultat 3-0,…

‘Dështon’ sërish Barcelona, pëson humbje të thellë nga Benfica

Skuadra e Barcelonës po vazhdon me formën e luhatshme. Benfica ka arritur një fitore të madhe…

Shënon Chiesa, Juventusi në epërsi ndaj Chelseas

Më në fund është zhbllokuar derbi. Juventusi po avancon 1-0 ndaj Chelseas, shkruan lajmi.net. Ishte Federico…

close