Formacioni i mundshëm i Kosovës ndaj Maqedonisë

Kombëtarja e Kosovës të enjten zhvillon një nga ndeshjet më të rëndësishme në histori të saj.…

Shala: Jemi të bashkuar, kemi vetëm një qëllim, fitoren

Herolind Shala thotë se Kombëtarja e Kosovës ka vetëm një qëllim në ndeshjen ndaj Maqedonisë, fitoren.…

Gjatë stërvitjes së Kosovës ndalet rryma në stadium për 20 minuta

Kombëtarja e Kosovës është stërvitur në “Todor Proeski” para ndeshjes me Maqedoninë. Kjo ka qenë stërvitja…

Zbulohet formacioni i Maqedonisë kundër Kosovës?

Kanë mbetur 24 orë nga dueli historik për Kombëtaren e Kosovës, që të enjten në mbrëmje…

Trajneri 45 vjeçar ftohet te Ukraina pasi tre portierët dolën pozitivë në COVID-19

Ukraina ka përfshirë në kombëtare ndihmës trajnerin Oleksandr Shovkovskiy, 45 vjeçar, për miqësoren e së mërkurës…

Lajm i mirë: Të gjithë futbollistët e Kosovës dalin negativë në COVID-19

Një lajm i mirë për Bernard Challandes dhe Kombëtaren e Kosovës para ndeshjes me Maqedoninë. Të…

Berisha para ndeshjes me Maqedoninë: Na pret një ndeshje e madhe

Kombëtarja e Kosovës të enjten zhvillon një nga ndeshjet më të rëndësishme në histori të ekzistimit…

Futbollistët e Kosovës përcillen nën masa të rrepta sigurie deri në hotel

Kombëtarja e Kosovës ka arritur në Shkup për ndeshjen e nesërme kundër Maqedonisë së Veriut çaste…

Pandev më i emocionuar se kurrë para takimit me Kosovën: Po digjem nga dëshira për të fituar

Kapiteni i Maqedonisë së Veriut, Goran Pandev ka qenë në konferencë për shtyp para sfidës me…

Angelovski: Kjo është një ndeshje që ne e kemi pritur për 30 vjet!

Sot, konferenca për shtyp para ndeshjes me Kosovën u mbajt nga përzgjedhësi i Maqedonisë së Veriut…

close