Osasuna – Real Madrid, publikohen formacionet zyrtare

Osasuna dhe Real Madrid do të përballen sonte nga ora 16:00.

‘Los Blancos’ udhëtojnë drejt Pamplonas, për të zhvilluar ndeshjen e radhës në La Liga.

Lojtarët e Zinedine Zidane synojnë tri pikët, në një terren aspak të lehtë, kundër Osasuna.

Ndeshja mes dy skuadrave do të luhet me fillim nga ora 16:00.

Më poshtë lajmi ua përcjell formacionet zyrtare të dy skuadrave.

Osasuna: pas pak…

Real Madrid:


close