Muriqi si hajmali, sa herë shënon, Fenerbahçe fiton

 

Vedat
Muriqi sa herë ka shënuar i ka sjellë fat Fenerbahçes.

Që prej
transferimit të tij te gjiganti turk, në 11 ndeshjet që ka shënuar, Fenerbahçe
gjithmonë ka shënuar fitore, shkruan Indeksonline.

Ndërsa,
shihet një rënie e reprezentuesit kosovar si dhe e Fenerbahçes.

Në tri
ndeshjet e fundit në ligë, Fenerbahçe nuk ka shënuar fitore, ndërsa as Muriqi
nuk ka realizuar gol ende./Indeksonline/

 


close