Hidhet shorti i FA Cup – këto janë përballjet çerekfinale

 

Pak minuta më parë është hedhur i FA Cup, për çiftet çerekfinale.

Derisa ende nuk janë mësuar dy çerekfinalistët e fundit, shorti tashmë është hedhur për këtë fazë në këtë garë, shkruan Insporti.

  

Shorti ka vënë përballë Sheffield Unitedin me Arsenalin, Manchester Cityn me Newcastlen, Leicester Cityn me Chelsean, dhe fituesin e Tottenham/Norwich City me fituesin e çiftit Derby County/Manchester United.

Shorti i plotë:

  

  
 


close