Përfundon ndeshja Verona – Inter, këto janë notat e lojtarëve

Tashmë ka përfunduar ndeshja mes Veronës dhe Interit.

Inter ka bërë një tjetër hap fals në Serie A.

Skuadra ‘Zikaltër’ është ndalur me barazim në ndeshjen kundër Verona.

Në këtë ndeshje, paraqitje mjaft të mirë pati qendërmbrojtësi i Kosovës, Amir Rrahmani, i cili madje regjistroi edhe asistim.

Rrahmani kësisoj ka regjistruar asistimin e parë të tij në Serie A, dhe këtë e bëri për golin e Miguel Veloso.

Sipas vlerësimeve të ‘WhoScored’, Rrahmani qëndron me notën 6.6.

Më poshtë u sjellim notat e të gjithë lojtarëve që u aktivizuan në këtë ndeshje.


close