Van der Sar i thotë Man United: Kujdesuni mirë për Van de Beek

 

Tashmë dhe zyrtarisht mesfushori i Ajaxit, Van de Beek ka firmosur kontratë me klubin e Man United.

Lajmin e ka bërë të ditur edhe skuadra e Man United përmes një postimi në profilin e tyre në “Twitter”, shkruan IndeksOnline

Ndërkaq, për këtë transferim ka reaguar edhe ish-portieri i Man United, Van der Sar, i cili përmes një postimi në “Twitter”, i dërgojë thirrje klubi anglez që të kujdesën mirë për mesfushorin holandez.

 

 
 


close