Barcelona ia sheh “hajrin” Kosovës, Atletico pa pikën më të fortë

 

Javën e ardhshme zhvillohen ndeshja e La Ligas në mes të Atletico Madrid dhe Barcelonës.

Madrilenët në këtë sfidë pritet të jenë pa një nga lojtarët më të mirë të tyre, portieri Jan Oblak.

Slloveni pësoi një lëndim gjatë nxehjes para ndeshjes me Kosovën.

Ai nuk luajti këtë sfidë derisa pritet të mungoj edhe në derbin e La Ligas. /IndeksOnline/

 

 
 


close