A do të rikthehet Bersant Celina te Kosova për takimin ndaj Moldavisë?

 

Mesfushori i Kosovës, Bersant Celina nuk udhtoi fare me ekipin në Lubjanë për ndeshjen ndaj Sllovenisë.

Ai kishte ndjerë dhimbje në këmbë pas takimit me Shqipërinë që u zhvillua javën e kaluar në ‘Elbasan Arena’.

Celina vazhdon rikuperimin në Prishtinë.

Burime të Indeksonline, bëjnë të ditur që gjendja e tij është e mirë dhe sonte do të stërvitet me bashkëlojtarët.

Mesfushori i Dijon, pritet të jetë startues në ndeshjen ndaj Moldavisë, e cila mbyllë ciklin e Nations League.

/Indeksonline/

 

 
 


close