Zyrtare: Formacioni i Argjentinës kundër Perusë, Ocampos dhe Di Maria në bankë rezervë

 

Sonte, pas mesnate, në ora 01:30, do të zhvillohet ndeshja mes Perusë dhe Argjentinës në kuadër të kualifikimeve për Kupën e Botës.

Kombëtarja e Argjentinës tashmë ka publikuar formacionin zyrtar, transmeton Indeksonline.

Ky është formacioni i Argjentinës: Armani, Montiel, Martinez Quarta, Otamendi, Tagliafico, De Paul, Pardes, Lo Celso, Messi, Lautaro Martinez dhe Gonzalez.

Di Maria dhe Ocampos janë në bankë rezervë./Indeksonline/

 

 
 


close