Chelsea – West Ham, formacionet zyrtare

Janë bërë publike formacionet zyrtare për ndeshjen Chelsea – West Ham.

Sonte (e hënë) do zhvillohet ndeshja mes Chelseas dhe West Ham, e vlefshme për xhiron e 14-të në Premierligë.

“Blutë” synojnë këndelljen sepse nuk dinë për fitore në dy ndeshjet e fundit.

Kurse, West Ham dëshiron të fitojë së paku një pikë.

Formacionet zyrtare:

Chelsea: Mendy; Azpilicueta, Zouma, Silva, Chilëell; Kante, Jorginho, Mount; Pulisic, Abraham, Ëerner.

West Ham: Fabianski; Coufal, Balbuena, Ogbonna, Cressëell, Noble, Rice, Soucek, Fornals, Boëen, Haller.
Ndeshja nis në ora 21:00.


close