Ja ku po transferohet Castillejo

Tifozët me sy shqiponjë do të kenë vënë re se anësori Samu Castillejo nuk është përfshirë…

Fitore me shumë mund e Barcelonës – Frenkie de Jong bën heroin

Barcelona ka marrë një fitore me shumë mund në udhëtim kundër Deportivo Alaves. Skuadra e Xavi…

S”ka fitues në derbin italian

Nuk ka fitues në derbin italian. Kryendeshja e javës në Serie A, Milan-Juventus nuk ka dhuruar…

Katastrofë për Ibrahimovicin

Ka akoma më shumë shqetësime për lëndimet e Zlatan Ibrahimovicit pasi ai u detyrua të largohej…

Paolo Maldini jep lajmin e madh: “Po rinovon! Goditje alla Vlahovic? Jo tani, por në verë…”

Drejtori i zonës teknike të Milanit Paolo Maldini foli për mikrofonat e DAZN para ndeshjes kundër…

Davis progreson në rikuperim – në pikëpyetje për ndeshjen e nesërme ndaj Miami Heat

Los Angeles Lakers kanë marrë lajme të mira lidhur me Anthony Davis. Qendra amerikane pësoi një…

NEDIM BAJRAMI | Shqiponja kuqezi mrekullon Serie A, tani Empoli kërkon 15 mln euro (VIDEO)

Nedim Bajrami po përjeton sezonin e tij më të mirë në Itali dhe në Serie A…

“Mbappe do të mbetet te PSG”

E ardhmja e Mbappes ende nuk duhet e qartë. Ish-ylli i Real Madridit, Geremi, beson se…

Arsenal arrin marrëveshje me lojtarin e Juventusit

Topçinjtë kanë arritur me lojtarin e Juventusit. Arsenali, sipas 90min, ka rënë dakord për kushtet për…

Kupa e Afrikës: Burkina Faso eliminon Gabonin, prek çerekfinalen

Burkina Faso – Gaboni është ndeshja e parë e këtij edicioni të Kupës së Afrikës që…

close