Klauzola 500 mln euro dhe rroga e lartë, Kessie prezantohet te Barcelona “Kur të thërret një si Xavi…”

Pas datës fatale të 30 qershorit dhe skadimit të kontratës me Milanin, për Franck Kessie te…

Real Madridi gjen zëvendësuesin e Mendyt në rast se ky i fundit largohet

Real Madridi po e mendon zëvendësuesin e mbrojtësit anësor, Ferland Mendy, në rast se ky i…

Ky është ekipi i njohur anglez ku do të luaj Rey Manaj, 3 ditë më parë u arrit një marrëveshje me lojtarin

Pavarësisht se i përfundonte kontrata në vitin 2023, shqiptari do t’i drejtohej kampionatit anglez, raporton gazeta…

Milan transferon dyshen e frikshme

Gati 50 milionë euro: Milan transferon dyshen e frikshme. Milan ka gati dy transfere të mëdha…

Lë heshtjen mbrapa, Peja nis të forcohet për sezonin e ri 2022/23

KB Peja po vazhdon punën në heshtje! Kampioni aktual i Ligës Unike përveç që kanë zyrtarizuar…

Situata absurde me De Jong: agjenti i fik telefonin Laporta-s, United pret përgjigje. Barcelona i jep dy rrugëzgjidhje

Sipas gazetareve katalanas Albert Roge dhe Toni Juan Marti, e ardhmja e De Jong eshte nje…

Vazquez zbuloi sekretin e suksesit të Ancelottit

Mbrojtësi i Real Madridit, Lucas Vazquez, ka zbuluar sekretin e suksesit të trajnerit të skuadrës, Carlo…

Chris Weatley fshin postimin për Parteyn – ende nuk dihet nëse lojtari është i përfshirë në akuzat për përdhunum

Ndonëse e postoi orë më parë një informacion se Thomas Partey ka udhëtuar me skuadrën për…

ZYRTARE | Milani kryen goditjen e dytë, detajet ekonomike. Por bashkohet me ekipin pas 1 jave

Nënshkrimi i parë i Milanit, sezoni 2022-2023, më në fund është zyrtarizuar. Divock Origi është një…

Punë e kryer: Origit lojtar i ri i Milanit

Divock Origit lojtar i ri i Milanit. Kontrata e Divock Origit me Milanin është deponuar zyrtarisht…