Totti i dashuruar me “sozinë” e Ilary Blasi: zbulohet zjarri i ri i legjendës së Romës (FOTOT)

Ajri i krizës mes Francesco Tottit dhe Ilary Blasi kishte muaj që ishte afruar, por dje…

‘Era trajner’, FFK: Nesër konferencë për media

Federata e Futbollit e Kosovës ka paralajmëruar një komunikatë për media. Pas ardhjes së Alain Giresse…

Barcelona, dy yje nëse nuk merret Haaland: një sulmues dhe një mbrojtës

Erling Braut Haaland është objektivi kryesor i Barcelona-s për sulmin. Megjithatë, katalanasit nuk do ta kenë…

Real ka dyshime për Ancelotti-n, klubi po mendon ta zëvendësojë me të preferuarin e Mbappe

Real Madrid është gati të sfidojë Manchester United për Mauricio Pochettino-n, trajner që ka shumë mundësi…

Arsenal e duan Joao Felix

Skuadra e Arsenal ka identifikuar lojtarin e duhur për pozitën e sulmit. ‘Gunners’ kanë vënë në…

Giresse arrin në Prishtinë – pritet zyrtarizimi i tij si trajner i ri i kombëtares së Kosovës

Kombëtarja e Kosovës është shumë afër të zyrtarizojë trajnerin e ri. Pas një periudhe të gjatë…

“Lamtumira nga Everton-i?”, Rodriguez: Doja të qëndroja, por…

U largua nga Everton-i shtatorin e kaluar për të nënshkruar me Al-Rayyan, klub i Katar-it. Megjithatë,…

Milan ka vendosur: është zgjedhur zëvendësuesi i Kessie

Nuk janë javë të lehta në shtëpinë e Milan-it, për sa i takon të ardhmes së…

Giresse ateron në Prishtinë – pritet konfirmimi si trajner i ri i kombëtares së Kosovës

Kombëtarja e Kosovës është shumë afër të zyrtarizojë trajnerin e ri. Pas një periudhe të gjatë…

Kriptovalutat ishin afër ta nxjerrnin Barcelonën nga kriza financiare, por i refuzoi Laporta!

Në kërkim të sponsorit të ri për pjesën e përparme të fanellës së lojës, FC Barcelona…