Mourinho transferon yllin Real Madridit

Mourinho mposhtë të gjithë: Ylli i Real Madrid transferohet tek Roma. Roma e Jose Mourinhos pas…

E konfirmuar: Richarlison suspendohet për ndeshjen hapëse të Premier Leagues

FA e ka suspenduar sulmuesin e ri të Tottenham Hotspur, Richarlison, për ndeshjen hapëse të Premier…

Manchester United zyrtarizon transferimin e parë, Malacia pjesë e “Djajve të Kuq”

Tashmë është zyrtare dhe drejtuesit e Manchester United i kanë bërë dhuratën e parë teknikut Ten…

Çeku për Agjencinë Anti-Doping: Do ta sigurojë integritetin sportiv

Që nga e hëna, Kosova është bërë me Agjencinë Anti-Doping e cila do të përkujdeset për…

Digjet në flakë fanella e Eriksenit; gjest i tmerrshëm në prag të ndryshimit të ekipit (pamjet)

Në orët e fundit në Angli është bërë “virale” një video ku i vihet flaka barbarisht…

Zyrtare: Malacia transferohet te Man United

Manchester United ka bërë goditjen e parë në merkato. Skuadra e Man United ka zyrtarizuar transferimin…

Fjalët e para si trajneri i PSG-së, Galtier: Jam i prekur dhe krenar. I lumtur që Mbappe qëndroi

Christophe Galtier është trajneri i ri i PSG-së. Tekniku u prezantua menjëherë në konferencën për shtyp…

PSG prezanton trajnerin e ri; Galtier e nis me “yrysh” në krah të Al Khelaifi

Përpara se të drejtojë seancën e tij të parë stërvitore te PSG, Christophe Galtier po mban…

Trajneri i ri i PSG, Galtier: Dua që Neymar të qëndrojë, i kam të qarta idetë për të

Christophe Galtier ka dhënë disa komente edhe lidhur me situatën e Neymar. Ylli brazilian, Neymar JR…

Milan hap ‘thesin’, 35 milionë euro për yllin e madh

Elliott Management janë të gatshëm të investojnë 35 milionë euro të nevojshme për të sjellë Charles…