Guardiola flet për Alvarez: E duam këtu, do të na bashkohet në para-sezonin tjetër

Julian Alvarez do t’i bashkohet Manchester Cityt në fazën e ardhshme para-sezonale, bën të ditur Pep…

Kane: Ndihem sikur jam në një vend të shkëlqyer

Sulmuesi i Tottenham Hotspur, Harry Kane ka dhënë komentet e tij lidhur me situatën aktuale në…

60 milionë euro nëse kualifikohen në Champions League – motivimi në maksimum për lojtarët e Arsenal

Lojtarët e Arsenal kanë marrë një shtysë të madhe nga krerët e klubit, në garën e…

Oferta nga Barcelona fut Christensen në telashe me babanë e tij – kanë dëshira të ndryshme

Andreas Christensen është një nga dëshirat e Barcelonës për merkaton e verës. Christensen me shumë gjasë…

Lampard pas turpërimit ndaj Tottenham: E dija se do të jetë e vështirë, kam skuadër të mësuar me humbje

Frank Lampard ka dhënë komentet e tij pas disfatës turpëruese të Everton ndaj Tottenham Hotspur. Trajneri…

Arsenal vihet pas Paqueta, rivalizon PSG-në

Skuadra e Arsenal kërkon të përforcojë repartin e mesfushës dhe tashmë ka një emër në listën…

Martinelli për përballjen me CR7: Kur e pash në fushë, nuk mund ta besoja

Gabriel Martinell ka treguar se idhulli i tij është Cristiano Ronaldo dhe se ishte i lumtur…

Odegaard: Krahasimi me Ozilin një kompliment i madh për mua

Martin Odegaard u cilësua si pasardhësi i Ozil. Për këtë ai tha se është një kompliment…

Lëvdatë për lëvdatë, Klopp i përgjigjet Guardiolas: Nuk do ishim këtu ku jemi pa njëri-tjetrin

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp iu përgjigj Pep Guardiolës pas deklaratës së tij në lidhje me…

Guardiola: Liverpooli rivali më i vështirë në 12-13 vitet e mia si trajner

Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola tha se Liverpooli është rivali më i vështirë me të…