Koulibaly në dyshime për rinovimin me Napoli, Barca monitoron situatën

Kalidou Koulibaly mund të largohet nga skuadra e Napoli. Mbrojtësi senegalez, Kalidou Koulibaly pritet të largohet…

Kontrata e re e Inzaghi me Inter – zbulohen detajet

Simone Inzaghi do të nënshkruajë kontratë të re me Inter. Trajneri italian, Simone Inzaghi ka bindur…

Juve mund të dorëzohet për Dybala

Juventus janë afër që të heqin dorë nga Paulo Dybala. Ylli argjentinas, Paulo Dybala është afër…

Juventusi kërkon Mathias Olivera

Juventusi kërkojnë mbrojtësin e majtë të Getafe, Mathias Olivera. Mathias Olivera po kalon në një formë…

Dybala pritet që të enjten të vendosë për të ardhmen

Ylli i Juventusit, Paulo Dybala pritet të vendos për të ardhmen e tij në Torino. Agjenti…

Luciano Spalleti: Nëse nuk mund ta përballoni presionin është e pamundur të fitosh

Luciano Spalleti, trajneri i Napolit, u shfaq i tensionuar pas disfatës minimale 1:0 ndaj Milanit. “Ata…

Inter, Ajax dhe Sevilla pas Luis Suarez

Shumë ekipe janë pas sulmuesit të Atletico Madrid, Luis Suarez. Kontrata e Luis Suarez me Ateltico…

Sacchi identifikon lojtarët më të mirë dhe më të dobët të derbit mes Napoli dhe Milan

Arrigo Sacchi ka dhënë komentet e tij lidhur me ndeshjen e mbrëmshme mes Napoli dhe Milan.…

Pioli pas fitores ndaj Napoli: Inter akoma favoritët për ‘Scudetto’

Stefano Pioli ka dhënë komentet e tij pas ndeshjes së Milan kundër Napolit. Milan fitoi derbin…

Milan thyen edhe rivalin direkt për titull – merr kreun dhe tri pikë në udhëtim kundër Napolit

Derbi i javës në Serie A i ka takuar skuadrës së Milanit. Milan ka fituar kryendeshjen…