Rriten çmimet edhe në Sevilla – Diego Carlos tani kushton 80 milionë euro

Sevilla ka rritur çmimin e klauzolës së Diego Carlos. Carlos është një nga mbrojtësit më të…

Romano: Real Madrid dhe Man City favorit, Barcelonës i duhet një mrekulli financiare për Haaland

Eksperti i transferimeve, Fabrizio Romano ka zbuluar se Real Madrid dhe Manchester City janë favoritët kryesorë…

Laporta nuk është pishman për largimin e Messit: Askush nuk është mbi klubin

Joan Laporta ka folur përsëri lidhur me largimin e Lionel Messi nga Barcelona. Messi, shtatë herë…

Rinovimi i kontratës – Laporta flet për situatën e Gavi e Araujo

Presidenti i skuadrës së Barcelonës, Joan Laporta, ka folur për rinovimin e kontratave të Gavi e…

Laporta: Nëse unë flas për Haaland, çmimi i tij rritet

Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta është pyetur përsëri për situatën e Erling Haaland. Haaland vazhdon të…

Iker Casillas: Shpresoj që Real Madridi të kalojë në fazën tjetër

Legjenda madrilene, Iker Casillas foli për ndeshjen ndaj Parisit, sezonin e Realit dhe transferimet e mundshme…

Lajme të këqija për Atletico – Vrsaljko dhe Correa pësuan lëndime kundër Betisit

Futbollistët e Atletico Madrid, Sime Vrsaljko dhe Angel Correa, pësuan lëndim gjatë ndeshjes ndaj Real Betisit.…

Hazard do të qëndrojë te Real Madridi

Ylli belg, Eden Hazard pritet të qëndrojë te Real Madridi. Eden Hazard po planifikon të qëndrojë…

Asgjë s’është e pamundur: Dembele mund të vazhdojë me Barcelonën

Ousmane Dembele mund të qëndrojë edhe më tej te Barcelona, përkundër ngjarjeve të fundit të merkatos…

Barcelona e dëshiron Koulibaly si zëvendësues të Araujo

Ekipi i Barcelonës do të shkojnë pas qendërmbrojtësit të Napolit, Kalidou Koulibaly për të zëvendësuar Ronald…