Situata absurde me De Jong: agjenti i fik telefonin Laporta-s, United pret përgjigje. Barcelona i jep dy rrugëzgjidhje

Sipas gazetareve katalanas Albert Roge dhe Toni Juan Marti, e ardhmja e De Jong eshte nje…

Vazquez zbuloi sekretin e suksesit të Ancelottit

Mbrojtësi i Real Madridit, Lucas Vazquez, ka zbuluar sekretin e suksesit të trajnerit të skuadrës, Carlo…

Chris Weatley fshin postimin për Parteyn – ende nuk dihet nëse lojtari është i përfshirë në akuzat për përdhunum

Ndonëse e postoi orë më parë një informacion se Thomas Partey ka udhëtuar me skuadrën për…

ZYRTARE | Milani kryen goditjen e dytë, detajet ekonomike. Por bashkohet me ekipin pas 1 jave

Nënshkrimi i parë i Milanit, sezoni 2022-2023, më në fund është zyrtarizuar. Divock Origi është një…

Punë e kryer: Origit lojtar i ri i Milanit

Divock Origit lojtar i ri i Milanit. Kontrata e Divock Origit me Milanin është deponuar zyrtarisht…

ZYRTARE | Sulmuesi shqiptar transferohet në MLS, Juventusi e falënderon dhe i uron fat. Detajet ekonomike

New England Revolution ka blerë sulmuesin Giacomo Vrioni nga klubi italian i Serie A Juventus FC…

Tashmë zyrtare: Divock Origi i bashkohet Milanit

Divock Origi i është bashkuar skuadrës së Milanit. Lajmin e konfirmoi vetë klubi, përmes një njoftimi…

Laçi fiton eksperiencë për portën, pritet zyrtarizimit i gardianit 32-vjeçar

Laçi ka arritur marrëveshjen me ish-portierin e Tërbunit. Bëhet fjalë për Klajdi Kuka, i cili pritet…

Mourinho transferon yllin Real Madridit

Mourinho mposhtë të gjithë: Ylli i Real Madrid transferohet tek Roma. Roma e Jose Mourinhos pas…

E konfirmuar: Richarlison suspendohet për ndeshjen hapëse të Premier Leagues

FA e ka suspenduar sulmuesin e ri të Tottenham Hotspur, Richarlison, për ndeshjen hapëse të Premier…