Chelsea përgatit sulmin për Rafael Leao

 Chelsea përgatit sulmin për Rafael Leao

Edhe pse Chelsea ishte skuadra që investoi më shumë në merkaton e dimrit, blutë vazhdojnë të riformulojnë skuadrën dhe të mendojnë për sezonin e ardhshëm.

Emri i Rafael Leao do të jetë një nga objektivat prioritare.

Digitalb OTT(IPTV)

Sipas gazetës italiane La Stampa, skuadra angleze do të jetë gati të bëjë një investim të ri për të garantuar transferimin e portugezit nga Milani. Klubi italian ka tentuar të rinovojë kontratën me Rafael Leao, e cila përfundon në vitin 2024, por, pas shumë muajsh, ende nuk ka mundur të mbyllet marrëveshja. /G.D abcnews.al/

 admin