Drita – Malisheva, formacionet zyrtare

Drita e pret në shtëpi sot skuadrën e Malishevës, dy skuadra me objektiva të ndryshme. Gjilanasit kanë fituar tri përballje këtë edicion ndaj Malishevës, derisa mysafirët kanë nevojë të madhe për pikë dhe kërkojnë të largohen nga Gjilani së paku me një të tillë.

Skuadrat kanë publikuar formacionet.

Digitalb OTT(IPTV)

Drita: Maloku, Limani, Cuculi, Balde, Blakçori, Broja, Krasniqi, Namani, Kryeziu, Ajzeraj, Simonovski.

Malisheva: Gashi, Kryeziu, Dumani, Gerbeshi, Pira, Vitija, Maliqi, Pefqeli, Hyseni, Marc-Olivier, Sobowale.