Pjesët e para përfundojnë të ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, këto janë rezultatet

Përfundojnë pjesët e para të ndeshjeve në Champions League, këto janë rezultatet.

Kanë përfunduar pjesët e para të ndeshjeve të parapara për orën 21:00 në Champions League.

Digitalb OTT(IPTV)

Chelsea është duke avancuar minimalisht ndaj Milanit, falë golit të Fofanas në minutën e 24’.

Në ndeshjet e tjera, PSG po barazon ndaj Benficas, 1-1, kurse Real Madridi dhe Manchester City po fitojnë ndaj Shakhtarit dhe Copenhagenit.

Më poshtë gjeni rezultatet e plota për pjesën e parë.