Pushimet e para “single” të Allegrit?! Kush e tha, trajneri i Juventusit “kapet mat” me femrën misterioze (fotot)

Është vera e parë si “single” për Massimiliano Allegrin, pas ndarjes nga Ambra Angiolini. Një verë që trajneri i Juventusit nuk mund ta kalonte i vetëm. “Fanpage.it” e fotografoi Max në shoqërinë e një gruaje misterioze përballë detit të kristaltë të Sardenjës.

Trajneri dhe shoqëruesja e tij misterioze janë mysafirë të një resorti prestigjioz në Santa Margherita di Pula. Ende nuk dihet se cila qëndron pas bikini të verdhë, flokëve të mbledhur dhe trupit të hollë, identiteti i gruas që po shoqëron trajnerin e Juventusit dhe roli i saj në jetën e Allegrit.

Lajmi i parë në lidhje me ndarjen e shumëpërfolur mes Ambra dhe Allegrit daton në vjeshtën e kaluar, lajm që përfaqësonte fundin e një historie dashurie që zgjati 4 vite. Për ta zyrtarizuar ndarjen mes të dyve mendoi e përjavshmja “Chi”, e ndjekur nga dërgimi i një “tapiri” aktores nga “Striscia la Notizie” (“tapir” për shkak të të cilit programi i Antonio Ricci u akuzua se kishte tallur gruan në një moment vuajtjeje të thellë).

Nga rindërtimi i divorcit, shkaku iu atribua një tradhtie të trajnerit. Akuzë që mbeti një indiskrecion i pakonfirmuar asnjëherë nga personat e përfshirë drejtpërdrejt. Jolanda, vajza që aktorja ka nga martesa me ish-bashkëshortin Francesco Renga, e kishte besuar menjëherë këtë version, duke folur hapur për një tradhti.

Ndërkohë, Amber ka ecur përpara. Fotot e aktores që puthte një burrë tjetër u publikuan në maj 2022 nga e përjavshmja “Diva e Donna”. Ishte pika përfundimtare e kthesës, shenja se e kaluara ishte lënë pas. Një rrugë që, siç tregojnë fotot e publikuara nga “Fanpage.it”, duket se e ka ndjekur edhe Allegri, në shoqërinë e një femre tjetër.