Vazquez zbuloi sekretin e suksesit të Ancelottit

Mbrojtësi i Real Madridit, Lucas Vazquez, ka zbuluar sekretin e suksesit të trajnerit të skuadrës, Carlo Ancelotti.

“Për ta thënë thjesht, sekreti i tij është se ai është një djalë i mirë me një zemër shumë të mirë. Ky është sekreti i tij më i madh”, ka thënë Vasquez për AS.com.

Real Madridi, i drejtuar nga një specialist 63-vjeçar, fitoi kampionatin spanjoll dhe Ligën e Kampionëve në sezonin 2021/22. /abcnews.al/